Ukmergės rajono mokyklų moksleivių dainų šventė „Dainų sodas“

Ukmergės Užupio pagrindinėje mokykloje įvyko Ukmergės rajono mokyklų moksleivių dainų šventė „Dainų sodas“. Dainomis orą prisodrino Ukmergės r. Želvos gimnazijos, Vidiškių pagrindinės mokyklos, „Šilo“ ir Senamiesčio progimnazijų, Antano Smetonos ir Jono Basanavičiaus gimnazijų bei užupiečių solistų, choristų, ansamblių, folkloro kolektyvo „Čiulbuonėliai“ skambūs balsai.

Gėrėjomės vieni kitų pasirodymais, džiugiai ir dėmesingai išklausėme kiekvieną kolektyvą. Lietuvių liaudies dainos „Bijūnėlis žalias“ (be repeticijų) bendras visų dalyvių atlikimas suartino susirinkusią bendruomenę, pajautėme dainos galią ir skambesio energiją. Esame dėkingi mokytojams, kurie įdėjo daug darbo valandų, kad suskambėtų darnūs moksleivių balsai: Ligitai Domeikienei, Ingridai Tėvelienei, Aušrai Kalinienei, Vilmantui Driukui, Laimai Grumovskienei, Neringai Valinskienei, Jūratei Martinkutei, Irminai Balsienei, Eglei Pratkelienei. Užupio pagrindinės mokyklos direktorė Miglė Kavaliauskė pasidžiaugė bendruomenės susitelkimu, dainų pasidalinimu ir visiems kolektyvams įteikė Padėkos raštus.