1-8 klasių moksleivių dainų šventė „Drąsiai, aukštai pakils balsai“

Prisiminėme kompozitoriaus, vargoniniko, chorvedžio J.Naujalio 150-ąsias gimimo metines, apžvelgėme jo kūrybos kelią ir visos skambėjusios dainos buvo skirtos šiai progai paminėti.
Susirinko įvairios sudėties jaunųjų atlikėjų vokaliniai kolektyvai iš Ukmergės r. Taujėnų gimnazijos (vadovė Nijolė Janulienė), Vidiškių pagrindinės mokyklos (vadovė Daiva Šermukšnienė), „Šilo“ progimnazijos (mokytoja Neringa Valinskienė), Pabaisko pagrindinės mokyklos (mokytoja Laima Grumovskienė), Jonavos raj. Kulvos Abraomo Kulviečio pagrindinės mokyklos (mokytoja Galina Treščenkina), Senamiesčio progimnazijos (mokytoja Eglė Pratkelienė) ir mes, šeimininkai, – Užupio pagrindinės mokyklos jungtinis klasių choras – padainuoti, išklausyti, išgirsti, pasidžiaugti vieni kitų dainomis. Balsingi moksleiviai išraiškingai ir energingai padainavo vienijančią ir uždegančią J.Naujalio „Jaunimo giesmę“.
Mokytoja Eglė Pratkelienė