Š. m. rugsėjo 21-25 dienomis mūsų, Ukmergės Užupio pagrindinė mokykla, dalyvaus tarptautiniame Lietuvos ir Latvijos mokyklų bibliotekų projekte „Baltų literatūros savaitė / Baltu literatūras nedēļa“, kurio metu kartu su bendraamžiais iš kelių dešimčių Lietuvos ir Latvijos mokyklų domėsis kaimyninės šalies istorija, kalba, kultūra, geografija, susipažins su vaikams ir jaunimui kuriančiais rašytojais, skaitysime ir interpretuosime jų kūrinius, žiūrėsime latvių režisierių sukurtus filmus bei dalinsimės savo įspūdžiais su kitais bendruomenės nariais. Projektas „Baltų literatūros savaitė“ Lietuvos ir Latvijos mokyklose vyksta nuo 2017 m. Mūsų mokykla jame dalyvaus pirmą kartą. Toliau skaityti „Tarptautinis Lietuvos ir Latvijos mokyklų bibliotekų projektas „Baltų literatūros savaitė / Baltu literatūras nedēļa“”