Gruodžio 8 d. Ukmergės Užupio pagrindinėje mokykloje vyko Kalėdinis krepšinio turnyras 3×3. Į sporto šventę rinkosi aštuntų, septintų, šeštų ir penktų klasių moksleiviai. 3×3 krepšinio turnyre tarpusavyje varžėsi septintos ir aštuntos klasės. Pirmą vietą iškovojo 8b klasės komanda: Matas Vasiljev, Rustam Radkevič, Matas Žemaitis. Penktų ir šeštų klasių pirmos vietos nugalėtojais tapo 6a klasė: Rusnė Vitaitytė, Ernestas Mickūnas, Nojus Godliauskas. Toliau skaityti „Kalėdinis krepšinio turnyras 3×3, konkursas „Karavanas“, kvadrato varžybos Užupio pagrindinėje mokykloje”

Trečiokai dalyvavo edukacinėje pamokoje „Lietuviškos kūčios“

Gruodžio 10 dieną Užupio pagrindinės mokyklos 3a ir 3b klasių mokiniai su mokytojomis vyko į Jonavos kultūros centro organizuojamą edukaciją „Lietuviškos kūčios“. Vaikai susipažino su advento pramogomis, tradicijomis, likimą lemiančiais tikėjimais. Sužinojo apie burtus, žaidė žaidimus, liejo gražias adventines žvakes. Toliau skaityti „Trečiokai dalyvavo edukacinėje pamokoje „Lietuviškos kūčios“”