Konferencijoje „Socialinė atsakomybė — sumanios visuomenės bruožas“

Mokyklos direktorė Miglė Kavaliauskė ir mokytoja Birutė Tiškevičienė respublikinėje mokslinėje — metodinėje konferencijoje „Socialinė atsakomybė — sumanios visuomenės bruožas“ skaitė pranešimą „Produktyvusis mokymasis: teorijos ir praktikos jungtis”.
Produktyvusis mokymasis – tai unikalus, alternatyviojo ugdymosi modelis, šiuo metu įgyvendinamas tik Užupio pagrindinėje mokykloje ir susilaukiantis didelio susidomėjimo…

,,Kaip matematika padeda kompiuteriui matyti“

5-ų klasių mokiniai svečiuose turėjo lektorę Ritą iš Kauno Technologijos Universiteto, kuri pristatė temą ,,Kaip matematika padeda kompiuteriui matyti“. Šioje pamokos trukmės edukacijoje buvo lyginama žmogaus regos sistema ir kompiuterio gebėjimas „matyti“: kaip matematika padeda kompiuteriui atpažinti vaizdus. Vaikai stebėjo realius pavyzdžius, kaip pikseliai sukuria vaizdą, bandė atspėti spalvas pagal skaičius ir jų kombinacijas.

Toliau skaityti „,,Kaip matematika padeda kompiuteriui matyti“”