5a klasės mokinių vizitas į UPGT

5a klasės mokiniai lankėsi Ukmergės priešgaisrinėje gelbėjimo tarnyboje. Jaunimas buvo supažindintas su saugaus elgesio taisyklėmis tiek namuose, gatvėje, tiek prie vandens telkinių, tiek nelaimių atveju. Vaikai pamatė įvairių įrankių, kuriuos ugniagesiai gelbėtojai naudoja nelaimingų atsitikimų metu, galėjo juos pabandyti pakelti, pasimatuoti aprangą, pajusti viso to svorį, – praktiškai ir teoriškai įsitikinti, koks fiziškai ir emociškai sudėtingas yra ugniagesių darbas. Mokinukai galėjo įlipti į Priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos automobilį, apžiūrėti joje esančią įrangą, pabuvoti sporto salėje, kurioje ugniagesiai kasdien mankštinasi, kad palaikytų savo gerą fizinę formą ir ugdytų ištvermę, – kas šiame darbe yra bene svarbiausia.