Badmintono turnyras

Užupio pagrindinėje mokykloje jau antrus metus vyksta Velykinis badmintono turnyras. Turnyre dalyvavo mokyklos mokinių ir pedagogų komandos. Visi turnyro dalyviai sužaidė nemažai setų, nes kiekvienas su savo priešininku aikštelėje turėjo sužaisti po du setus iki 21 taško. Kai kuriuose susitikimuose prireikė ir trečio seto, norint išsiaiškinti susitikimo nugalėtoją. Aikštelėje vyko atkakli kova.

Pedagogų dvejetų grupėje trečiąją vietą iškovojo etikos mokytoja Danutė Misiūnienė ir karjeros specialistė Virginija Černiauskienė, antroji vieta atiteko mokyklos administracijai Miglei Kavaliauskei ir Ingai Ilčiukienei, o nenugalimi buvo ir pirmąją vietą iškovojo fizinio ugdymo mokytojai Daiva Sabaliauskaitė ir Karolis Chadatavičius. Šauniai pasirodė pradinių klasių mokytojos Daiva Butkienė ir Indrė Novickė.
Mokinių dvejetų grupėje trečiąja vieta džiaugėsi 10PM kl. mokiniai Marius ir Laurynas, antrąją vietą iškovojo 6 kl. mokiniai Gelmis ir Tomas, o pirmąją vietą užėmė 8 kl. mokiniai Joris ir Gustas. Puikiai žaidė mokinių dvejetų komandos: 6 kl. Dovilė ir Kipras, 7 kl. Vaiva ir Rusnė, 8 kl. Vesta ir Viltė.
Didžiajame turnyro finale pirmąsias vietas užėmę fizinio ugdymo mokytojai susirungė su mokinių dvejetų komanda 8 kl. mokiniais Joriu ir Gustu. Po trečiojo seto ir atkaklios kovos 23:21 turnyro nugalėtojais tapo fizinio ugdymo mokytojai.
Komandų nugalėtojai apdovanoti taurėmis, prizininkai medaliais.
Laikas praleistas badmintono treniruotėse ir varžybose mokiniams suteikė galimybę pademonstruoti savo fizines savybes, o mokytojams – pasidžiaugti, kad auga aktyvi, kritiškai mąstanti ir drąsiai reiškianti nuomonę, nebijanti iššūkių ir siekianti rezultato karta, kuria galima pasidžiaugti. Čia ne tik smagu žaisti, bet ir visus jungia bendras hobis – badmintonas.