Kalėdinis krepšinio 3×3 turnyras

Gruodžio 14 d. Užupio pagrindinės mokyklos sporto salėje vyko kalėdinis krepšinio 3×3 turnyras. Visus susirinkusius komandų dalyvius pasveikino pavaduotoja ugdymui, laikinai vykdanti direktoriaus funkcijas, Miglė Kavaliauskė.
Turnyre dalyvavo 5–7 klasių ir 8–9 klasių mokinių komandos. Komandos pasidalino vietomis: 5–6 vietos „Pimpačkiukai“ (Dovilė Adomavičiūtė, Kipras Pikauskas, Danielis Kimsa, Armandas Leonavičius) ir „Kareiviai“ (Dainius Dapkevičius, Justas Sekerinas, Rokas Šimėnas, Kajus Pukačiauskas), ketvirti liko „Juodieji velniai“ komanda (Gelmis Karpovas, Tomas Miškinis, Tajus Dūda, Hendrikas Vaikutis). Trečiąją vietą iškovojo „Tisunamis“ komanda (Laurynas Lunius, Justas Žukauskas, Aistis Šepetys), antrąją – „Snaiperiai“ komanda (Rusnė Vitaitytė, Nojus Godliauskas, Ernestas Mickūnas, Oskaras Čiapas), na ir nenugalimi, pirmąją vietą laimėjo „Ukmergės SC“ komanda (Marius Burokas, Jonas Gelumbauskas, Austėja Lunytė, Martynas Dūda).
Tarp 8–9 klasių pirmąją vietą iškovojo „8B“ komanda (Edvinas Mickūnas, Ignas Žydelis, Karolis Šimėnas), antrąją – „Snickers“ komanda (Gustas Vaitkevičius, Joris Karpovas, Kornelijus Kostikas) ir trečiąją laimėjo „Runkeliai“ komanda (Kajus Leleckas, Eugenijus Jankūnas, Airidas Ramoška).
Turnyro komandų dalyviai apdovanoti padėkos raštais, nugalėtojai ir prizininkai taurėmis ir medaliais. Dėkojame dalyviams bei sirgaliams. Gražių švenčių.