Kalėdų papročiai dainose ir knygose

Gruodžio 15 d. vyko 5a klasės integruota muzikos pamoka. Pamokoje buvo pristatyta fiziko, etnologo Liberto Klimkos knyga „Lietuvių švenčių rate“ ir vaikų rašytojos Kotrynos Zylės „Didžioji būtybių knyga“. Paklausę knygų ištraukų, mokiniai sužinojo, ką lietuviai deda ant Kūčių stalo, apie ką kalba, kaip burtais spėja ateitį, ką dainuodavo ir kaip šventė Kalėdas.
Mokiniai dainavo advento ir Kalėdų meto lietuvių liaudies dainas „Kam tavo, vilkeli, akelės šviesios“, „Vai tu voveraite, leliumai“, „Ir atvažiuoja šventa Kalėda“, susipažino su advento žaidimu „Ievaro tiltas“.
Pamoką stebėjo ketvirtokai, būsimieji penktokai. Jie pritarė dainavimo metu ritminiais instrumentais, vertino penktokų grupių dainavimą.