Pirmūnų šventė Užupio pagrindinėje mokykloje

„Mokslo šaknys karčios, bet vaisiai saldūs“ – tai iš kartos į kartą keliaujantis posakis, kuris iki šių dienų nepraranda savo prasmės. Visus metus atkakliai siekę savo tikslų, Užupio pagrindinės mokyklos mokiniai susirinko į taip lauktą šventę pasidžiaugti pasiektais rezultatais. Ji šiemet buvo kitokia. Mokyklos direktorė Miglė Kavaliauskė pasidžiaugė mūsų mokyklos pirmūnais, kurių pasveikinti susirinko klasių auklėtojos, klasės draugai, tėveliai ir seneliai. Direktorė sveikino ne tik pirmūnus, bet ir jų tėvelius, įteikė padėkos raštus. Scenoje šventinę nuotaiką kūrė mūsų šaunuoliai dainininkai, šokėjėliai. Ir kaip smagu visiems buvo, kai į sceną direktorė vieną po kito kvietė mokinius – įvairių tarptautinių, rajono olimpiadų, sporto renginių laimėtojus, mūsų mokykloje savo pirmas parodas surengusius mokinius… Garsūs ir ilgai netylantys aplodismentai dar kartą įrodė visiems, kad mūsų mokykloje labai vertinamas mokinių darbštumas, pastangos, atsakomybė, tikslo siekimas.