Verslumą skatinantis renginys

Saulėtą ketvirtadienio popietę Užupio pagrindinėje mokykloje gausiai salėje susirinkusiems 7-10 klasių mokiniams ir mokytojams renginį vedė viešnia iš ,,Lietuvos Junior Achievement, ,,Women Go Tech“ organizacijos. Justina, kaip ir jos kolegos, lankosi Lietuvos miestuose ir miesteliuose, tęsdama projektą ,,#EmpoweringGirls”, kuriuo siekiama skleisti žinią apie technologijų, inžinerijos ir verslo pasaulio galimybes. Iniciatyva skatina verslumą, bei inovatyvų mąstymą, o projektas skirtas tiek merginoms, tiek vaikinams.
Justina buvo paruošusi prezentaciją, kuria dalinosi savo patirtimi ir savo karjera.
Pasakojo apie studijų pasirinkimus, patirtį universitete Anglijoje, apie darbo paiešką, motyvaciją, apie veiklą vienoje didžiausių Lietuvos startuolių kompanijų ,,Surfshark“. Kalbėjo apie užsienio kalbos svarbą šių dienų ir ateities profesinėje karjeroje. Mentorė stengėsi įkvėpti jaunimą, kaip galvoti pozityviai, kaip nepasiduoti, kaip tikėti ir tapti savo gyvenimo šeimininkais.
Nors pamokos jau buvo pasibaigę ir visi jautėsi šiek tiek pavargę, tačiau Justinos charizma ir pozityvumas mokinius įtraukė į pokalbius: buvo dalinamasi mintimis apie svajonių profesiją, lūkesčius, aptariami nerimą dėl ateities pasirinkimų keliami klausimai. Patys atkakliausi sulaukė saldžių dovanėlių, o ir Justina išvyko puikiai nusiteikusi, bei su simbolinėmis dovanėlėmis, kurios
dar ilgai primins mokyklą.