Sušildykime lietuvišką žodį (skirta lietuvių kalbos savaitei)

Į Užupio mokyklos biblioteką, daugybės gražių žodžių saugyklą, atkeliavo lopšelio – darželio „Buratinas“ auklėtiniai. Laikas nuo vasario šešioliktosios iki kovo vienuoliktosios žydi trispalvėmis vėliavėlėmis, puošiasi gražiausiais lietuviškais šokiais, dainomis ir žodžiais. O kur kitur, jei ne bibliotekoje saugomų knygų puslapiuose ir sudėti žodžiai.
Darželinukai susipažino su antikvarinėmis knygomis, turėjo galimybę palaikyti miniatiūrinę ir didžiausią knygas, pavartyti ir pačias naujausias papildytas realybe, interaktyvias. Klausėsi eilėraščių, pasakų, apsakymų lygino ir ieškojo skirtumų.
Savo žinias pasitikrino žaisdami. Atsakinėjo į linksmus klausimus, atliko žaismingas užduotėles, kur atsiskleidė vaikų sugebėjimai valdyti lietuvišką žodį. Apdovanoti, pavaišinti su gera nuotaika atsisveikino.
„Kaip gera iš klusnaus
Pasidaryt smalsiam,
Nuo žemės lig dangaus
Pažinti – bet pačiam!“ ( Vladas Braziūnas)