Kvadrato varžybos

Spalio 25, 26 dienomis Užupio pagrindinės mokyklos sporto salėje vyko miesto pagrindinių mokyklų mergaičių ir berniukų (2005 metų gimimo ir jaunesnių) kvadrato varžybos.
Mergaičių grupėje Dukstynos pagrindinės mokyklos komanda iškovojo pirmąją vietą. Užupio pagrindinės mokyklos mergaičių komanda – antrąją vietą, „Šilo“ pagrindinės mokyklos komanda – trečiąją vietą.
Berniukų grupėje varžybos vyko tarp keturių komandų. Komandos pasiskirstė vietomis: pirmoje – Senamiesčio pagrindinė mokykla, antroje – „Šilo“ pagrindinė mokykla, trečioje – Dukstynos pagrindinė mokykla, ketvirtoje – Užupio pagrindinės mokyklos komanda.
Lapkričio 9 d. Dukstynos pagrindinės mokyklos sporto salėje vyko pradinių klasių mokinių (2007 metų gimimo ir jaunesnių) kvadrato varžybos. Kvadrato varžybos vyko tarp keturių komandų. Pirmąją vietą iškovojo „Šilo“ pagrindinė mokykla, antrąją – Užupio pagrindinė mokykla (mokytoja Dženeta Rimeisienė), trečiają – Dukstynos pagrindinė mokykla, ketvirtąją – Senamiesčio pagrindinės mokyklos komanda.
Kūno kultūros mokytoja Daiva Sabaliauskaitė