Erasmus+ projekto „Secure Internet. Real Freedom” apklausos duomenys

Ukmergės Užupio pagrindinė mokykla dalyvaudama tarptautiniame  Erasmus+ projekte „Secure Internet. Real Freedom”  vykdė apklausą Ukmergės Užupio pagrindinės mokyklos bendruomenės apklausą apie nuotolinį ugdymą vykstant COVID -19 pandemijai.

Apibendrintus duomenis, kartu su kitų projekte dalyvaujančių šalių (Rumunijos, Lenkijos, Bulgarijos, Italijos, Vengrijos, Turkijos) duomenimis savo statistiniame tyrime panaudos UNICEF.

LOBIAI, Pasakotojai visoje Europoje

Erasmus+ KA229 programa, suvienijanti Graikijos, Italijos, Latvijos, Lietuvos, Rumunijos ir Turkijos mokyklas pagal bendrą Europos viziją

Mums malonu pranešti, kad Erasmus+ 2020 projektas „Erasmus+“ mokyklų mainų partnerysčių KA229” , „Bendradarbiavimas inovacijų ir dalijimosi gerąja patirtimi mokymo procese” yra patvirtintas, kodo numeris 2020-1-EL01- KA229-078992_1, pavadinimas – „Pasakotojai visoje Europoje”. Toliau skaityti „LOBIAI, Pasakotojai visoje Europoje”