Lobių paieška tarptautiniame projekte

Ukmergės Užupio pagrindinė mokykla dalyvauja tarptautiniame Erasmus+ KA229 projekte „Storytellers across Europe. Treasures“. Kovo 20 dieną Ukmergės Užupio pagrindinės mokyklos bendruomenė sulaukė mokytojų iš Latvijos, Italijos, Graikijos, Rumunijos ir Turkijos. Nuo pirmos sutikimo minutės svečiai liko sužavėti draugiška, nuoširdžia ir šilta atmosfera. Pasisveikinimo šokis „Kepurinė“, sutikimas su druska ir duona, mokinių koncertas, pasivaikščiojimas po mokyklą susipažįstant su jos bendruomene, kūrybinės kaukių, dirbtuvės svečius taip sužavėjo, kad jie mokyklą pavadino tikru gilių tradicijų lobynu. Po pietų svečiai buvo pakviesti susitikti su Ukmergės meru ir Ukmergės švietimo skyriaus atstovais savivaldybėje. Vėliau lobių paieškos vyko Ukmergės mieste. Toliau skaityti „Lobių paieška tarptautiniame projekte”