Tolerancijos namas Ukmergės Užupio pagrindinėje mokykloje

Jau daugiau kaip 10 metų užupiečiai mini Tolerancijos dieną. Šiais metais 1-8 klasių mokiniai piešė, lankstė, statė savo ar svajonių namus. Aptarė, kokių norėtų šalia gyvenančių kaimynų (draugiškų, padedančių, supratingų, gerbiančių, kantrių, nuoširdžių, sąžiningų). Vyresnieji mokiniai sprendė kryžiažodį „Tolerantiškas kaimynas“, prisiminė tolerantiškus ir netolerantiškus filmų veikėjus. Kiekviena klasė išrinko tolerantiškiausią mergaitę ir berniuką. Pailgintos dienos pirmokų grupė su mokytoja R. Kisieliene aptarė gero, pagarbaus, draugiško, tolerantiško elgesio taisykles, prisiminė mandagumo žodžius ir statė namus draugiškiems meškučiams.

Toliau skaityti „Tolerancijos namas Ukmergės Užupio pagrindinėje mokykloje“

Ukmergės Užupio pagrindinės mokyklos antrokai ,,pasimatavo“ kario profesiją

Lapkričio 23 d. minima Lietuvos kariuomenės diena. Ta proga lapkričio 21 d., pirmadienį, Užupio pagrindinės mokyklos 2a klasėje svečiavosi Adomo tėvelis – štabo seržantas Jonas Žvirblis.
Edukacijos metu mokiniai klausėsi įdomaus pasakojimo apie Lietuvos kariuomenę, jos turimą ginkluotę ir transportą. Antrokai ne tik susipažino su kario profesija, bet ir sužinojo, ką turi mokėti karys, kiek reikia mokytis būnant kariu. Mokiniams buvo labai įdomu pamatyti, ką kiekvienas karys nešiojasi savo kuprinėje. Ypač buvo smagu maskuotis, apžiūrėti kareiviškus daiktus ir ginklus, ant savo pečių išbandyti šarvuotos liemenės svorį, pasimatuoti kareivišką šalmą, kareivišku žingsniu žygiuoti mokyklos koridoriais. Mokiniai stebėjo, kaip lauko sąlygomis pašildomas maistas, išverdama arbata.

Toliau skaityti „Ukmergės Užupio pagrindinės mokyklos antrokai ,,pasimatavo“ kario profesiją“

Projektas „Socialinio emocinio ugdymo sprendimai“

Ukmergės rajono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyrius, kartu su partneriu – Ukmergės rajono visuomenės sveikatos biuru įgyvendina projektą

„Socialinio emocinio ugdymo sprendimai“